Doors 18:30 FRIM is proud to present: Lea Bertucci (saxophone, electronics and reed organ)
Thu, 11/18/2021 - 19:00
Tre kära kollegor och Fylkingenmedlemmar har lämnat jordelivet det senaste året.
Fri, 11/05/2021 - 19:00
Tre kära kollegor och Fylkingenmedlemmar har lämnat jordelivet det senaste året.
Thu, 11/04/2021 - 19:00
Tre kära kollegor och Fylkingenmedlemmar har lämnat jordelivet det senaste året.
Wed, 11/03/2021 - 19:00
MOA kompani och Projektplan Momentum-Fjärilar/Butterflies/Sommerfugle
Sat, 10/30/2021 - 19:00
MOA kompani och Projektplan Momentum-Fjärilar/Butterflies/Sommerfugle
Thu, 10/28/2021 - 18:00
med Nadia Ratsimandresy, Liisa Pentti, Emma Augustsson m.fl.
Wed, 10/27/2021 - 19:00
A workshop on the Ondes Martenot given by Nadia Ratsimandresy.
Mon, 10/25/2021 - 00:00
Thanatosis presenterar för andra året i rad festivalen MONOPIANO
Sun, 10/24/2021 - 20:00
Thanatosis presenterar för andra året i rad festivalen MONOPIANO
Sat, 10/23/2021 - 20:00
Thanatosis presents a matinee concert, and the premier for a new quartet
Sat, 10/23/2021 - 12:00
Thanatosis presenterar för andra året i rad festivalen MONOPIANO
Fri, 10/22/2021 - 20:00
Thanatosis presenterar för andra året i rad festivalen MONOPIANO
Thu, 10/21/2021 - 20:00
Konsert och skivinspelning med musik från duons rika repertoire
Tue, 10/19/2021 - 19:30
konsert
Mon, 10/18/2021 - 19:30
Som en del av Supermarket kommer Mara Peisenice att framföra Danceplaying the accordion.
Sun, 10/17/2021 - 17:00
Som en del av Supermarket kommer Mara Peisenice att framföra Danceplaying the accordion.
Sun, 10/17/2021 - 15:00
Asymmetrier Koreografi, dans och performance
Sat, 10/16/2021 - 23:00
Performance
Sun, 10/03/2021 - 17:00
Performance
Sat, 10/02/2021 - 19:00
concert, performance, installation
Sat, 09/25/2021 - 20:00
concert, performance, installation
Sat, 09/25/2021 - 17:00
concert, performance, installation
Sat, 09/25/2021 - 15:00
concert
Sun, 09/19/2021 - 18:00