Kom och fira Vintersolståndet med Anonyma Alkemister!
Sat, 12/21/2019 - 19:30
VEMS julELjud 2019 20 Dec kl 18-24
Fri, 12/20/2019 - 18:00
Inträde 80 SEK Reducerat 60 SEK (Eng below)
Sat, 12/14/2019 - 23:00
Admission:100kr FRIM/Fylkingen member: 80kr
Thu, 12/12/2019 - 23:00
SEAMS och Fizzle/TDE presenterarBRUM ELECTRIC LIVE
Wed, 12/11/2019 - 20:00
Eva Sidén pianosolo, prepared piano and electronics
Fri, 11/29/2019 - 18:30
Concert-installation
Sun, 11/24/2019 - 18:00
Sound of Stockholm is celebrating 10 years of curious liste
Tue, 11/19/2019 - 18:00 - Sat, 11/23/2019 - 23:59
XKATEDRAL
Thu, 11/14/2019 - 19:00
Tue, 11/12/2019 - 18:30
OBS! FULLBOKAD
Sat, 11/09/2019 - 21:00
Admission: 80kr Member/student: 60kr
Thu, 11/07/2019 - 19:00
VIDEO- OCH PERFORMANCE-AFTON PÅ FYLKINGEN
Tue, 11/05/2019 - 19:00
Alfarmania - http://alfarmania.se/ /
Thu, 10/31/2019 - 19:31
Sat, 10/26/2019 - 19:30
Konsert med Lars Bröndum, live-elektronik; Lisa Ullén, piano; Per Gärdin
Fri, 10/25/2019 - 19:30
danskonstnär danslegend filmer – berättelser – texter – musik – foto
Wed, 10/23/2019 - 19:00
Entré:100kr Fylkingen medlem: 80kr
Tue, 10/22/2019 - 19:30